Dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisi için resmi mobil oyun geliştirildiği açıklandı.

HBO ve Warner Bros işbirliğinde Turbine tarafından geliştiren “Game of Thrones: Conquest”( Taht Oyunları: Fetih) isimli oyunun bu yılın sonunda piyasa sürüleceği açıklandı.

Game of Thrones’ın 7.sezon finalinin ardından boşluğa düşen dizinin hayranları, taht oyunları heyecanını mobil oyun üzerinden yaşayabilecek. 

Yapılan açıklamaya göre oyuncular, Westeros’ta kendi hanelerini kuracak ve yedi krallıkta hüküm sürebilmek için “Demir Taht” için savaşacak.

Kullanıcılar, stratejik MMO tarzındaki Game of Thrones: Conquest oyununu Android ve İos tabanlı cihazlarından oynayabilecekler. Oyunda, popüler dizinin Deanerys Targanyen, Tyrion Lannister, John Snow gibi ünlü karakterleri de yer alacak.

Game of Thrones’un resmi oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, fakat merak eden kullanıcılar oyunun web sitesinden ön kayıt yaptırarak, oyun oynarken kullanabilecekleri “Gece Nöbeti” teçhizatı, altın ya da çeşitli indirimler kazanabiliyorlar.

Kaynak: http://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/game-of-thronestan-izleyicileri-icin-resmi-mobil-oyun,z6VDpxChPkuqPV-3xSPmgg/jzsXYsBWXEuMtC30OkeGXA

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları